Gotowe produkty Pani Kropki

KULA Z MCHU

Do wyboru ciemna lub jasna zieleń. Wielkość ok 14/15cm. Kula może być samodzielną dekoracją stołu lub parapetu ale może też być bazą do tworzenia nowych dekoracji w połączeniu z innymi dodatkami. Nie wymaga pielęgnacji. Tylko do użytku domowego – nie jest odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne, słońce może powodować odbarwienie i wyschnięcie.

LITERY/LOGO

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla młodej pary, na urodziny, rocznice ślubu, imieniny lub dla swojej rodziny to mogę Ci w tym pomóc. Przygotuje obraz z inicjałami, liczbami, literkami z mchu chrobotka. To niezwykła roślina która ZAWSZE wywołuje zachwyt osoby obdarowanej i nie wymaga podlewania:) Obraz wykonuje ręcznie z dbałością o każdy szczegół i z najwyższej jakości chrobotka fińskiego.

OBRAZY 25/25cm

Obraz z chrobotka fińskiego jakość premium w ramce o wymiarach 25x25cm. Do wyboru ramki w kolorze białym i czarny.

Oferowany produkt doskonale sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Przyjemny, miły dla oka, miękki w dotyku. Obraz daje piękny efekt 3D. Zachwyca wyjątkowością (każdy obraz przygotowuję sama). Idealny na prezent ślubny, urodzinowy, wystrój biura, salonu itp. Istnieje możliwość dodania napisu. Chrobotek reniferowy (porost) jest stabilizowany i barwiony naturalnymi pigmentami. Nie wymaga podlewania i pielęgnacji, nie wskazane miejsca silnie nasłonecznione.

Wykonany ręcznie, zdjęcia rzeczywiste.

OBRAZ SERCE 25/25CM lub 42/32CM

Podaruj bliskiej osobie obraz z sercem z mchu chrobotka. Naturalnie piękne, bezpieczne, prozdrowotne i w 100% samoobsługowe dekoracje z chrobotka. Staną się ozdobą dla każdego wnętrza.

Idealne dla ludzi ceniących sobie wyjątkowe dodatki i bliskość z naturą. Oferowany produkt doskonale sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Przyjemny, miły dla oka i miękki w dotyku. Obraz daje piękny efekt 3D. Zachwyca wyjątkowością-każdy obraz przygotowuję sama.

Rozmiar ramki 25/25cm: dostępne kolory ramki; biały, czarny.

Rozmiar ramki 42cm/32cm: dostępne kolory ramki; biały, jasny brąz, czarny.

Wykonany ręcznie, zdjęcia rzeczywiste.


KUBECZEK Z CHROBOTKIEM

Ręcznie robione kubeczki z chrobotkiem fińskim jakość premium. Są w 100% samoobsługowe. Beżowe lub szare kubeczki w połączeniu z zielenią stanowią wyjątkowe połączenie nowoczesności i natury. Zaletą kubeczków jest ich wszechstronność. Najczęściej kubeczki goszczą w pokojach dzieci i sypialniach ze względu na właściwości oczyszczające powietrze.

Idealnie nadają się do łazienki, salonu, holu lub miejsca gdzie nie dociera słońce a chcemy wprowadzić zieleń do domu. Staną się niepowtarzalną ozdobą naszego domu i przyciągną uwagę odwiedzających nas gości. Gorąca polecam również na prezent urodzinowy, parapetówkę, imieniny, dzień kobiet itp. Wysokość około 14 cm.